0522323484

ליצן ליום הולדת

ליצן ליום הולדת

אין דבר שמשמח יותר את הילדים החוגגים את יום ההולדת ממסיבה יפה עם עוגה, ליצן וכל החברים ובני המשפחה שבאים לחגוג יחד. זה יוצר את האווירה העליזה ביותר שבה הילד מרגיש הכי אהוב ומפונק ולכן חשוב לא לוותר על החוויה הזו. מכיוון שליצן יום ההולדת הוא לא רק שחקן כשרוני שמספק הופעה מבריקה המעשירה את עולמם של הילדים, אלא שהוא גם מפעיל שמספק לילדים משימות, הוא יוצר מסגרת ברורה למסיבה ולכן זהו גם המפעיל/המופיע שהכי כדאי לכם להזמין למסיבה. זה נכון במיוחד אם מדובר על מסיבת ילדים שרוב הילדים בה בגילאים צעירים מאוד.

מסיבת יום הולדת לילדים שומרי המסורת

אם המשפחה שלכם היא משפחה השומרת על המסורת, באפשרותכם להזמין גם ליצן דתי שיעניק פרשנות מיוחדת למסיבת יום ההולדת ויקשר אותה למסורת היהודית. ליצן כזה יהיה לבוש בצורה צנועה יותר מהליצן הרגיל וגם יתנהג על פי ההנחיות הברורות על מנת שכל הנוכחים במסיבה ירגישו בנוח. במידה וחשוב לכם כי הליצן הזה יאמר דברי חכמים או יקריא פסוקים חשובים, תוכלו לבקש זאת והוא ישמח לבצע את זה בקלות בנועם ובשמחה רבה תוך כדי התאמת התכנים לילדים.

אין מסיבה לא מוצלחת אם יש בה ליצן

מעבר לצבעוניות העליזה והשמחה הגדולה שמביא עימו מפעיל שהוא גם ליצן וגם שחקן מוכשר, הזמנת הליצן למסיבה תהפוך אותה להרבה יותר מסתם מסיבת יום הולדת. הליצן יעודד את האינטראקציה בין הילדים ויגרום לילד יום ההולדת שמחה ואושר מכיוון שהוא ירגיש וידע שכל זה נעשה במיוחד בשבילו וזהו הליצן שלו. הזמנת הליצן למסיבת יום ההולדת היא השקעה קטנה בשביל ההורים שמובילה להנאה גדולה מאוד של הילדים וחבל שלא לנצל את השירות המצוין הזה על מנת לשמוע את הצחוק המתגלגל ולראות את השמחה הגדולה ואת ההתרגשות בעיניי הילדים.

 

 

© כל הזכויות שמורות לדידי הליצן 2015