צרו קשר
ּ

ליצן לילדים

יום ההולדת של הנסיך שלכם מתקרב. הוא לא יודע את נפשו מרוב אושר. אתם מתכננים עבורו 'הרים וגבעות', מזמינים חברים ואוכל מעולה ותרים אחר תכנית ש'תרים' את האירוע. אתם מתלבטים בין הרעיונות השונים שאולי הפכו נדושים, ולא מצליחים לשים את האצבע על ה- דבר שיצליח להפתיע את כל האורחים קטן כגדול ולהוסיף צבע וחיות למסיבה.

קבלו את הרעיון המיוחד ביותר של הופעת ליצן לילדים שאף פעם לא נמאס ואף פעם גם לא יימאס – דידי הליצן!

מי הוא דידי הליצן?

דידי הליצן הוא בן אדם מדהים שלקח על עצמו את הפרויקט לשמח ולהצחיק כאשר הוא נותן הופעה באירועים. דידי הליצן לא חוסך מעצמו כל מאמץ ובלבד להרים את האווירה ולגרום לכל הקהל להשתחרר ולצחוק… הוא מצליח להתקבל בקלות ובכיף על לב כולם מנער ועד זקן,  כאשר כל האורחים יוצאים עם טעם נפלא ובלתי נשכח מהאירוע.

דידי הליצן רק ליום הולדת?

אמנם, נקטנו כאן בדוגמא של ליצן כתכנית ליום הולדת אך זה ממש לא מוגבל רק לאירוע כמו מסיבת יום הולדת. בכל אירוע שהוא, במיוחד אירוע שמשתתפים בו גם ילדים תוכלו לבחור בליצן בסעיף של התכנית. זה מתאים לבר מצוה כמו לבת מצוה לברית או לחתונה וגם סתם כך כתכנית לילדים אם זה בקייטנה אם זו הפעלה במתנ"ס ועוד – ועוד. בנוסף, דידי הליצן מציע גם שירותי מברק מזמר שיכול להיות מתנה מקורית ומשעשעת לילדים ולמבוגרים.

כי הצחוק יפה לבריאות…

למה כולם נהנים מהליצן? אדם מטבעו נהנה לצחוק. אף כאשר אין לו מצב רוח והוא מדוכדך או כאשר הוא אינו חש בטוב ובאופן אוטומטי מצב הרוח שלו משתופף והוא אינו מתעניין בדבר, הצחוק והשחרור המגיע בעקבותיו תורמים באופן פלאי ביותר הן על מצב הרוח שמשתפר פלאים ואפילו על המצב הפיזי קיימת השפעה ברוכה בזכות הצחוק הבריא והמשחרר. כיום, אנו שומעים על סדנאות צחוק יזומות אשר מטרתן היא פשוט לצחוק ואפילו ללא סיבה כאימון וחיזוק הגוף ושחרור הנפש!

אז מכל הסיבות שבעולם, קבלו את ההמלצה החמה שלנו, התכנית המושלמת והמועדפת לכל אירוע זהו ליצן לילדים! דידי הליצן מיטיב לעשות זאת באופן המוצלח והמצחיק ביותר!

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ