צרו קשר
ּ

ליצנים דתיים

מארגנים מסיבת מצווה לילד או לילדה ומחפשים מופע עם ערך מוסף? רוצים לשלב הופעה של דמויות מהתנ"ך? דידי הליצן הוא ליצן דתי שמבין עניין ומכיר היטב את העולם המסורתי והדתי. דידי ישלב בהצגותיו סיפורי חז"ל וסיפורים תנכ"יים וידאג לכך שהילדים שלכם לא רק ייהנו, אלא יקבלו ערך חינוכי חשוב. דידי מציע מגוון רחב של הפעלות כמו פנטומימאי, מברק מזמר או חגיגה מיוחדת לילדת יום ההולדת.

איך בוחרים ליצן דתי לאירוע?

לשומרי מסורת ולדתיים יש אירועים שונים ומגוונים כדוגמת מסיבות ברית, מסיבות מצווה ואף אירועים משפחתיים וימי הולדת מיוחדים. בשל ההלכה הקובעת שיש לשמור על גדרי הצניעות, שומרי המסורת אינם יכולים לבחור כל ליצן לאירוע. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור את הליצן המתאים:

  • רצוי לוודא כי הליצן דתי – אמנם גם ליצן לא דתי או מסורתי יכול להתאים לאירוע שלכם ולהתחשב בדרישותיכם, אך הוא לא יבין אתכם טוב כמו הליצן הדתי. לפיכך, מומלץ לבחור בליצן המציין במפורש כי הוא דתי.
  • התכנים שהוא מעביר – מומלץ לבדוק את תיק העבודות של הליצן הדתי – האם הוא משלב סיפורי חז"ל בהצגותיו? הם הוא מעביר תכנים בדרך רגישה ומשעשעת מבלי לפגוע בדמויות הגדולות והחשובות שעל ברכיהן גדל כל ילד?
  • המלצות – כאשר את מחפשים איש מקצוע, חשוב לאסוף את ההמלצות הרלוונטיות. תוכלו לשאול חברים טובים או בני משפחה אשר השתתפו בהצגה מרתקת לאחרונה, או שזכו לארח בביתם ליצן דתי ששימח את ילד יום ההולדת ללא גבול. ניתן גם לקרוא את התגובות שכתבו הגולשים על הליצן באינטרנט ולבחון אם שירותיו מתאימים לכם.
  • ליצן מנוסה – מומלץ לבחור ליצן שיש לו ניסיון רב בתחום. גלשו באתר שלו וראו אילו שירותים הוא מציעה. ככל שהליצן מציע שירותים רבים יותר לאירועים רבים יותר, כן רבים הם הסיכויים לכך שמדובר בליצן הפועל במשך שנים רבות בתחום.

ליצן דתי עם נשמה

לכל ליצן דתי קיימים עקרונות שלפיהם הוא פועל. הליצן מעוניין לשמח את הילד ביום המיוחד שלו, מבלי לחרוג מגדרי ההלכה, ולהעניק לו כלים לחיים באמצעות הצגה, שיר או סיפור. ליצנים הם אנשים שאוהבים ילדים ועשו הכול כדי להנעים את זמנם באירוע כה חשוב כמו יום הולדת, מסיבת סידור או בר מצווה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ