צרו קשר
ּ

מברק מזמר ליום הולדת

גורם ההפתעה הוא אחד האלמנטים אשר אפשר לסמוך עליו בכל הנוגע לתחום של הפקת אירועים. כיום כבר לא קל להפתיע אנשים באירוע, שכן רב הדברים מוכרים וידועים. מאידך, מברק מזמר הינו דרך משעשעת ומקורית שתצליח להפתיע כל אחד ולהפוך את האירוע למוצלח ביותר. מדובר על כניסה של דמות בעיצומו של אירוע שמחזיקה בידה מברק ממקום רחוק. בתחילה זה עשוי להראות מעט מוזר או בלתי מובן, אך כאשר מבינים את יופי העניין מיד מתמלאים באושר, שמחה ותודה. דידי הליצן הינו אומן משחק וליצנות אשר עבר את הכשרתו בידי הטובים ביותר. מומחיותו מתבטאת במופעי פנטומימה, אקרובטיקה ומופעים מדהימים אחרים.

מברק מזמר – למי זה מתאים?

כל אירוע בכל גיל תמיד כולל שמחה, התרגשות וצחוק. על כן מברק מזמר מתאים למעשה לכל אחד. ניתן להזמין את המופע לימי הולדת, מסיבות בר מצווה, גיוס לצבא וכל אירוע אחר שחוגגים במהלך החיים. כל מי שייחשף לרעיון מיד יכנס לדמות וייהנה להקשיב להפתעות שחברים קרובים ומשפחה הכינו לו.

שיתוף הפעולה עם איש המקצוע מתחילה בפגישה מוקדמת אשר בה יקבל ה"שליח" את כל המידע הדרוש על חתן השמחה. את המידע ניתן לעבד לשיר היתולי ומרגש אשר ללא ספק יהפוך לשיא של האירוע. מומלץ לקיים את ההפתעה לקראת אמצע האירוע, כדי לא להרוס את גורם ההפתעה.

תכנים בעלי ערך חינוכי

הפתעה לא חייבת להיות בובה גדולה אשר קופצת מתוך עוגה. המברק המזמר מביא אתו ערך מוסף רב וכל מה שמגיע אתו מוגש בטוב טעם ובשפה מהוגנת ויפה. השירות הנפלא מתאים לכל סוגי האוכלוסייה אך הציבור הדתי בהחלט ישמח לאמץ אותו לחיקו.

מומלץ לצפות בקטעים שונים אשר מוצגים ברשת האינטרנט. כדאי גם לבדוק המלצות של לקוחות אחרים כדי להבין מה הייתה התגובה של אנשים שחוו את ההפתעה הזו. ניתן להניח שכל מי שיחווה את המברק המזמר ימליץ על כך לחבריו הקרובים באירועים שלהם. בנוסף ישנן פעילויות רבות אחרות אשר מתאימות לקהלים שונים, ילדים, נוער ומבוגרים. כל הפעילויות הן ברמה גבוהה ומוגשות בשפה יפה ותקנית, בחיוך והלצה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ