צרו קשר
ּ

מברק מזמר

כניסה מפתיעה של דמות ענקית, "גדולה מן החיים" אל תוך מסיבה, אל בית הספר (באמצע השיעור), בעבודה, אל תוך מסעדה, ארוחה משפחתית, ומה לא…

מתאים לכל גיל, ילדים, בר/ בת מצווה, מסיבת גיוס, חתונה, ימי הולדת לכל הגילים, חתונת כסף, חתונת זהב, וכו'. המלצות רבות מכל הגוונים והגילאים…

הכנה: שיחה בה תתארו את האיש/ה נער/ה המופתע/ת, ודידי כותב ברכה ארוכה וייחודית, מליצית ומלאת הומור – בשפה גבוהה ומליצית – וכמובן מלאת הומור…

הדמות הגרנדיוזית נכנסת, ובידה ברכה מארץ רחוקה – והאירוע כולו מצחיק עד דמעות. (20-40 דקות)

(ראה בעמוד ההמלצות…)

מברק מזמר למבוגרים, ילדים, במקום העבודה, ליום נישואים, הפתעה, רווקות ועוד …

מברק מזמר ליום הולדת

לכל אחד מאתנו יש אירוע של פעם אחת בחיים אשר אותו הוא מעוניין לציין בדרך מיוחדת. היום ישנן דרכים רבות לעשות זאת, בייחוד לאור ריבוי הגימיקים בכל אירוע כדוגמת מברק מזמר. זהו אחד הגימיקים המשמעותיים ביותר בכל אירוע המעניק יחס אישי לכל המשתתפים, ובייחוד לבעל השמחה. דידי הליצן מציע כניסה מפוארת ומלאת הפתעות של דמות חשובה לכל אירוע, תוך שהוא משתמש בשפה גבוהה ובהומור שנון. מברק מזמר לכל אירוע שרק תוכלו לחשוב עליו

מחפשים גימיק מקורי, משעשע ומעמיק לאירוע שלכם?

אלה כמה מבין האירועים שלהם יכול להתאים מברק מזמר:

  • מסיבת בית ספר – גם בבית הספר אפשר לשבור את השגרה הלימודית, להתנתק לרגע מהספרים והמחברות וללמוד באמצעות הצגה קטנה. המברק המזמר, המחופש לדמות חשובה וחינוכית, מתאים לכל מסיבה בבית הספר – בין אם מדובר במסיבה לקראת החגים או לקראת היציאה אל החופש הגדול.
  • בר מצווה – חוגגים מסיבת בר מצווה בבית? מעוניינים לשדרג את האירוע המיוחד של הילד? המברק המזמר מתאים במיוחד למטרה זו. הדמות המיוחדת מעניקה ערך מוסף לאירוע ומלהיבה את כל החברים שבאו לשמח את חתן הבר מצווה.
  • מסיבת גיוס – רגע לפני שהמתגייס לובש מדים ויוצא לשרת את המדינה, הוא עורך מסיבה גדולה ומפוארת לכל החברים. כדי להפיג את המתח שלפני הצבא ולשמח את המתגייס, אפשר להפתיע אותו באמצעות מברק מזמר.
  • יום נישואים – אין כמו לחגוג את יום הנישואים במסעדה או עם כל המשפחה והחברים בבית. אם אתם מעוניינים להפתיע את בני הזוג, המברק המזמר יכול להיות הפתעה נהדרת לכבוד האירוע הגדול שלכם.
  • ערב צוות – החלטתם להשאיר את צוות העובדים שלכם במשרד לצורך הרמת כוסית לקראת ראש השנה? כדאי להפתיע את כולם באמצעות דמות מחופשת ומצחיקה.

בדומה לכולם, הציבור הדתי אוהב לחגוג ולציין אירועים שונים, אם כי הוא מוגבל יותר מבחינת גדרי ההלכה. היום יותר ויותר מארגני אירועים מתאימים את התכנים שלהם לעולם הדתי, וחלק אף באים מתוכו. מארגנים אלה משלבים בהופעותיהם קטעים ודמויות מהתנ"ך, בייחוד אם מדובר במברק מזמר אשר מוסיף תכנים חינוכיים וערכיים.

מחפשים את הדרך היפה ביותר לשמח אדם קרוב ואהוב?

רוצים שכולם יידעו שהוא חוגג היום יום הולדת? או שאולי אתם רוצים להפתיע זה את זו לרגל יום הנישואין? אם כך, כדאי שתדעו: האופציה של מברק מזמר היא מומלצת, ואם טרם ניסיתם זאת – עכשיו זה הזמן הנכון! אין אדם שיכול להישאר אדיש מול חוויה כזאת כך שאם אתם רוצים להעלות חיוך על פני מי שאתם אוהבים, הזמינו עוד היום מברק גדול ומזמר מדידי הליצן. ההנאה והחיוך על הפנים – מובטחים!

מה זה בכלל מברק מזמר?

כאשר אנו מדברים על מברק מזמר, הכוונה היא לאחת הדרכים היפות ביותר באמצעותן ניתן להפתיע אנשים אהובים. מתעניינים גם אתם באטרקציה מקורית זו? כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לאיש מקצוע שנותן שירות כזה ולתאר באוזניו בפירוט את מי הייתם רוצים לשמח ולהפתיע. איך הוא נראה? מה הוא אוהב? מה הוא עושה? ומהן התכונות העיקריות שלו? בהתאם לכך כותב המברק, הלו הוא דידי הליצן, יכתוב את הברכה היפה והמצחיקה שיש. בבת אחת, משום מקום, תופיע דמות ענקית מול האדם שאותו אתם רוצים לשמח ותתחיל להקריא את ברכה. כמובן שלכל החגיגה הזאת מוסיפים גם הומור, מוזיקה לצד אפקטים רבים אחרים. אין ספק, מברק כזה יצליח:

  • לשמח.
  • להוציא מהשגרה.
  • לרגש עד דמעות.
  • והכי חשוב: זו תהיה ברכה בלתי נשכחת שתמיד יהיה נעים להיזכר בה!
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ