צרו קשר

  ּ

  מסיכות

  ליצן אלוף ה- מסיכות

  כשאדם לובש על פניו מסיכה הוא יכול להיות לזמן מה משהו או מישהו אחר, כלומר הוא יכול להיות משהו שהוא תמיד חלם להיות, אך לא העיז בחייו היום יומיים. ישנן מסיכות מלאות המסתירות באופן מלא את הפנים של מי שלובש אותן וישנן מסיכות המתלבשות רק על הפנים באמצעות גומי פשוט שמחבר אותן לראש. מסיכות מסוג אחר הן מסיכות חצי המכסות רק את העיניים ומעניקות להן מסגרת מסתורית שמעוררת עניין לגלות מה מסתתר מאחורי המסכה. אלה הן מסיכות ונציאניות שיכולות להגיע עם נוצות ושדרוגים אומנותיים יצירתיים אחרים ולרוב הן מחוברות למקל בצד אחד על מנת שמי שמעוניין להשתמש בהן יוכל להחזיקן צמוד לפניו ובמידת הצורך להסית אותן.

  מסכות לפורים ולנשפים

  המסכות הפופולאריות ביותר הן כמובן מסיכות פורים. מסכות אלה יהפכו כל אחד מאיתנו לייצור דמיוני מהאגדות או לדמות אהובה. אפשר להכין אותן לבד או לקנות מסיכות מוכנות באחת החנויות שמשווקת תחפושות פורים. מסכות המיועדות לנשפים לעומת זאת, הן מסכות החצי הונציאניות והן נמכרות לאורך כל השנה. הן יכולות לשמש אותנו כמו למסיבות הפרטיות וכך גם לנשפים המוקדשים לנושא מיוחד. הן מעניקות למראה כולו מסתורין ייחודי המתובל בטוב טעם שיוצר את הסקרנות ומשדרג את המראה גם אם במראה עצמו לא הושקעו מאמצים מיוחדים.

  מסכות למסיבות יום ההולדת

  כאשר עורכים מסיבה מיוחדת לכבוד יום ההולדת, אפשר להיעזר במסכות פשוטות על מנת להוסיף קצת עניין למסיבה. גם אם מדובר על מסיבת יום הולדת שבמרכזה נושא מיוחד, מסיכות יאפשרו לשדרג את האווירה. אפשר לחלק במסיבה מסיכות מוכנות או לבקש מכל המוזמנים למסיבה להגיע עם מסיכה אישית. אפשרות אחרת היא להכין מסיכות ראש מבלונים או מפרחים ולהוסיף לזה משקפיים צבעוניות גדולות וקיבלתם מסיכה מושלמת שלא מצריכה יותר מדי השקעה.

  למעלה
  Open chat
  שלום,
  הגעתם לדידי הליצן, כיצד אוכל לעזור?