צרו קשר
ּ

פנטומימאי לימי הולדת

פנטומימה היא אמנות הדממה. פנטומימאי מוצלח יודע כיצד להעביר כל מסר שהוא וזאת מבלי להוציא הגה מפיו. כל מי שהיה אי פעם במופע פנטומימה בוודאי זוכר את ההשתאות והפליאה כל אימת שהאמן ביצע פעולה כל שהיא. האנשים אשר מופיעים בפנטומימה מתאמנים במשך שעות וימים על כל מהלך ולכן יש להעריך מאוד את מה שאתם רואים במופע. דידי הליצן הינו פנטומימאי מומחה שלמד את התורה וכיום הוא נחשב לאחד המוצלחים בתחום זה. כל אירוע בהשתתפותו נחשב למוצלח במיוחד ומתאים לכל הגילאים כולל מבוגרים.

מיהו פנטומימאי?

אנו רגילים שמופע טוב כרוך במוזיקה חזקה, רקדנים, אורות ועשן. דווקא המופעים השקטים הם אלו שעשויים להפתיע אתכם יותר מהכול. פנטומימאי מנוסה יתאים את עצמו לקהל ויביא לצחוק ותדהמה בקרב כל מי שיצפה בו. ישנם דברים רבים אשר ניתן לבצע על ידי פנטומימה. כל מה שנחוץ הוא רק לפנות אל האמן הנכון ולתאם אתו אל כל הפרטים הקטנים. במהלך המופע, הבמה פנויה מאביזרים מיותרים ואת כל הפלא מבצע האמן שמפליא בתנועות, תנוחות מצחיקות ושיתוף עם הקהל. ההתערות בקהל היא אחת הדרכים המוצלחות ליצירת אינטגרציה. ילדים ומבוגרים ישמחו לשתף פעולה עם האמן.

מה מומלץ לעשות?

אם אתם מחפשים אמן מוצלח להופעה באירוע שלכם או של קרובים אליכם, כדאי לפנות אל רשת האינטרנט ולחפש שם. אפשר גם להתייעץ עם חברים קרובים ובני משפחה שמבינים בנושא. ישנה קטגוריה שלמה של אמנים אשר מופיעים באירועים שונים. החל מאמני חושים, קוסמים, להטוטנים, פנטומימאים ועוד. כדאי להתאים את סוג המופע לאנשים אשר יגיע אליו. לא כל מופע יתאים לכל אחד: אם מדובר בילדים קטנים אז לא מומלץ לשלב אותם במופע מורכב מידי, כך שהם לא יבינו על מה מדובר.

אירועים שמשלבים קהל מבוגר וצעיר יש להתאים יותר לקהל הצעיר, כך שכולם יוכלו להפיק את מירב ההנאה מהמופע. כדאי לבקר במופע של האמן לפני שמזמינים אותו או לפחות לצפות בקטעים שלו ברשת האינטרנט. אם אין באפשרותכם לצפות הסרטונים שלו אז ניתן להסתמך על המלצות אמינות של חברים ובני משפחה קרובים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ